IAI Shop

Miniaturka iai-shop.com

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.iai-shop.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: IAI Shop to platforma do zarządzania i zakładania sklepów internetowych, oferująca darmowe aktualizacje i pełne wsparcie techniczne. Sklepy działające na platformie IAI Shop są szybkie i bezpieczne. Więcej można się dowiedzieć na stronie internetowej firmy.

Tagi: sklep internetowy, sklepy internetowe, własny sklep internetowy

Kategorie: 

Statystyki: Strona iai-shop.com ma 26485 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 366 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (96% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (1.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (26.1%), Poznań (7.8%), Wrocław (6.3%), Gdańsk (5%), Kraków (4.5%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 1674 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.7s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "IAI Shop". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst sskdtnbkhb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor