Olimp

Miniaturka domyopiekiolimp.com

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.domyopiekiolimp.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Domy opieki Olimp to sieć placówek opiekuńczych dla osób starszych oraz ludzi z problemami adaptacyjnymi w społeczeństwie. Placówki mieszczą się w malowniczych okolicach Warszawy i wyposażone są w profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz zaplecze medyczne.

Tagi: dom opieki warszawa, domy opieki warszawa, domy seniora, dom seniora, dom spokojnej starości

Kategorie: 

Statystyki: Strona domyopiekiolimp.com ma 10858938 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 9 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Kasia (*.dynamic.chello.pl) - 26.10.2012 16:04 0 + -

    Serdecznie dziękuję za troskliwą i ciepłą opiekę nad moja mamą w Pensjonacie Olimp w Radości. W pensjonacie panuje miła, rodzinna, pełna zrozumienia dla starszych ludzi atmosfera, a wszechstronna i dobra opieka umożliwia podleczenie się oraz nabranie sił witalnych. Ładna okolica i świeże powietrze wpływają na mamy szybki powrót do zdrowia. Życzę całemu wspaniałemu personelowi i kierownictwu dalszych sukcesów w ciężkiej i bardzo odpowiedzialnej pracy.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst igcnlbgxak:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor