KRD

Miniaturka krd.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://krd.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Misją Krajowego Rejestru Długów jest ochrona przedsiębiorców i osób prywatnych przed nierzetelnym partnerem biznesowym. Misja jest możliwa dzięki tworzeniu ogromnej bazy informacji gospodarczej oraz propagowaniu rzetelności w biznesie. Żeby ustrzec się przed nierzetelnym partnerem lub też dopisać takiego partnera do bazy, warto odwiedzić stronę KRD i zaciągnąć więcej informacji o działalności i funkcjonowaniu.

Tagi: krd, krajowy rejestr długów

Kategorie: 

Statystyki: Strona krd.pl ma 106467 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2041 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (97.3% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (20%), Wrocław (15.3%), Gdańsk (9.1%), Kraków (7.4%), Łódź (4.6%). Do strony kieruje dużo, bo aż 604 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.6s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "KRD". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dvgaikuril:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor