Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Miniaturka imsig.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.imsig.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Krajowy Rejestr Sądowy udostępnia wszystkim zainteresowanym informacje na temat działających w Polsce przedsiębiorstw. Dostęp do bazy numerów KRS jest nieodpłatny i możliwy za pośrednictwem Internetu. Na stronie www.imsig.pl znaleźć można szczegółowe informacje o przedsiębiorcach działających legalnie w Polsce. Przyjazna KRS wyszukiwarka pomoże w odnalezieniu informacji o szukanym przedsiębiorstwie.

Tagi: krs, krs online, wyszukiwarka krs, krajowy rejestr sądowy, upadłość, rejestr krs

Kategorie: 

Statystyki: Strona imsig.pl ma 114852 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1978 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (98.1% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (22.8%), Poznań (10.5%), Łódź (5.2%), Wrocław (5%), Kraków (4.6%). Do strony kieruje dużo, bo aż 284 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.4s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dmrojyhidj:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor