MojaPogoda

Miniaturka mojapogoda.com

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.mojapogoda.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Portal umożliwia natychmiastowy dostęp do aktualnej prognozy pogody (z podziałem na 6-godzinne okresy) dla pierwszych 7 z 14 dni prognozy (dla użytkowników niezarejestrowanych dla pierwszych 3 dni). Serwis przedstawia jaka jest pogoda oraz prognoza pogody dla wybranej miejscowości bez konieczności korzystania z wyszukiwarki. Interaktywna mapa pogody ułatwia korzystanie z serwisu i prezentuje najnowszy obraz z radaru oraz dokładne zdjęcia satelitarne.

Tagi: pogoda, prognoza pogody

Kategorie: 

Statystyki: Strona mojapogoda.com ma 83916 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1641 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (93.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (3.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.2%), Wrocław (8.6%), Jelenia Gora (8.4%), Częstochowa (8.2%), Kraków (8%). Do strony kieruje dużo, bo aż 350 odnośników.

Czas ładowania strony: 3.1s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "MojaPogoda". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst mrrmllxare:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor