Dzień e-mail - vortal e-Komunikacji

Miniaturka dzien-e-mail.org

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.dzien-e-mail.org (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Witryna działa na zasadach non-profit. Powstała z okazji pierwszego święta Internauty w Polsce i na Świecie. Propaguje bezpieczeństwo. Opisuje absurdy świata informatyki. Propaguje wiedzę z zakresu wyszukiwania, bezpieczeństwa, standaryzcji.

Tagi: e mail, poczta elektroniczna, internet, konta, święto, komunikacja, wydarzenie, media, sieć, net, kategoria, prasa, pozycjonowanie, ranking

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona dzien-e-mail.org ma 470076 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 26101 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak Indie (69.8%), Polska (18.4%), ph (5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Hyderabad, IN (20.4%), Tychy (10%), Warszawa (5.8%), Wrocław (3.5%), Poznań (1.8%). Do strony kieruje dużo, bo aż 144 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Dzień e-mail - vortal e-Komunikacji". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst gfgdbvhjzv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor