Medigo - zdrowie, uroda, medycyna

Miniaturka medigo.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.medigo.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Rzetelne informacje medyczne. Ponad osiem tysięcy artykułów napisanych przez profesjonalnych autorów – dziennikarzy, lekarzy, dietetyków.

Tagi: medycyna, uroda, zdrowie, odchudzanie, kobieta, nowotwory, niepłodność, badania, układ krążenia

Kategorie: 

Statystyki: Strona medigo.pl ma 282859 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4509 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (91.1% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (26.3%), Kraków (8%), Poznań (6.8%), Łódź (4.4%). Do strony kieruje dużo, bo aż 180 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (1)

  • martyna96 23 martyna96 - 09.09.2018 22:50 0 + -

    Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com www.ukraina-pracownicy.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst rqlgjwoxkg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor