Wizualny Katalog Stron

Miniaturka cssgallery.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 6)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://cssgallery.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Wizualny Katalog Stron, moderowany ręcznie. Graficzna prezentacja witryn w postaci galerii www. Wpisy są sprawdzone i ocenione według ustalonych kryteriów. Komentowanie i ocenianie stron przez internautów dodatkowo podnosi ich ranking.

Tagi: katalog stron, katalog www

Kategorie: 

Statystyki: Strona cssgallery.pl ma 852768 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 10353 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (37%). Do strony kierują 33 odnośniki.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Agnieszka (*.tvk.torun.pl) - 14.09.2011 18:15 0 + -

    Zmieniliśmy layout, kodowanie strony, strukturę i właściwości wpisów na bardziej przyjazne wyszukiwarkom. Przedłużamy domenę na kolejny rok, tak więc bądźcie z nami, gdyż naprawdę warto. Jeśli nie wierzysz, sprawdź nas. Wizualny Katalog czeka na Twoje zgłoszenie, a redaktorzy (w tym ja) liczymy na Wasze opinie i oceny. Tak drogi internauto, jesteś najważniejszym ogniwem popularności każdej strony. My to doceniamy. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst wmgdawidpb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor