Strona o Francji

Miniaturka stronaofrancji.c0.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.7 (ocen: 14)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.stronaofrancji.c0.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona poświęcona Francji. Opisy zabytków i systemu szkolnego Francji. W serwisie znajduje się także słownik języka francuskiego, informacje o kulturze i sztuce narodu francuskiego, jak również opis regionów i miast Francji. W części językowej można odnaleźć opis czasów francuskich, części mowy i zdania oraz zestawy egzaminacyjne, przydatne w czasie nauki.

Tagi: francja, język francuski

Kategorie: 

Statystyki: Strona stronaofrancji.c0.pl ma 81875 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1310 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (78.9% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak es (3.1%), Dania (2.4%), Wielka Brytania (1.9%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (16.6%), Gdańsk (8%), Poznań (7.2%), Kraków (5.2%), Łódź (3.8%). Do strony kieruje mało, bo tylko 2 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.0s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Strona o Francji". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jsataxurvd:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor