Poradnik Logopedyczny

Miniaturka poradnik-logopedyczny.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.3 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.poradnik-logopedyczny.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Poradnik Logopedyczny - to interdyscyplinarny serwis, który powstał w 2002 roku z myślą o wszystkich zainteresowanych problematyką logopedyczną i dziedzinami pokrewnymi logopedii oraz pedagogiki specjalnej. W poradniku między innymi: profilaktyka logopedyczna, wady i zaburzenia mowy, klasyfikacja wad i zaburzeń mowy, obszerne opisy wybranych zaburzeń rozwoju, metoda Tomatisa, wspomagająca i alternatywna komunikacja, szkolenia metodyczne. Autorka: Marzena Mieszkowicz.

Tagi: terapia logopedyczna, logopeda, logopedia, neurologopeda, eeg biofeedback, jąkanie, dysleksja, afazja, autyzm, wady wymowy

Gdzie: Płock

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Janka (*.205.8.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) - 30.07.2011 00:22 0 + -

    Wspaniała strona nie tylko dla logopedów. Gratulacje. Widać ogrom pracy i profesjonalizm autorów poradnika. Na tej stronie jest tyle wiadomości z różnych pokrewnych dziedzin, że warto stronę wpisać do ulubionych i często do niej wracać. Gorąco polecam!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dfwgjlovvu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor