Recon - imprezy firmowe

Miniaturka recon.biz.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.recon.biz.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma organizuje imprezy firmowe, pikniki i spotkania integracyjne. Niebanalne imprezy firmowe, spotkania integracyjne a także pikniki na świeżym powietrzu. Firma posiada duże doświadczenie.

Tagi: imprezy firmowe, imprezy integracyjne płock, organizacja imprez firmowych, organizacja imprez integracyjnych, pikniki, spotkania integracyjne

Gdzie: Płock

Kategorie: 

Statystyki: Strona recon.biz.pl ma 12123 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 149 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (91.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (1.1%), Indie (1.1%), pk (0.8%), USA (0.8%), Wielka Brytania (0.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.4%), Poznań (3.4%), Łódź (2.9%), Gdańsk (2.4%), Wrocław (2.4%). Do strony kierują 24 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.6s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Recon - imprezy firmowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst lfbnunvfxn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor