TCBN Szkolenia dla inwestorów

Miniaturka tcbn.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.tcbn.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Trinity Capital Business Network (TCBN) jest projektem, dzięki któremu odbędzie się ponad 70 profesjonalnych konferencji poświęconych tematyce prywatnych inwestycji oraz sposobów pozyskiwania finansowania. Każdy z uczestników ma możliwość do debaty z profesjonalistami i także uzyskania praktycznej wiedzy. TCBN to również ponad 50 dwudniowych warsztatów, prowadzonych dla studentów, mających miejsce w wielu miejscowościach na terenie całej Polski. Zajęcia TCBN prowadzą najlepsi profesjonaliści.

Tagi: szkolenia, dla

Kategorie: 

Statystyki: Strona tcbn.pl ma 2468568 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 33916 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje 10 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "TCBN Szkolenia dla inwestorów". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst rxuilikwcl:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor