Strona Magdaleny Michniewicz

Miniaturka mmichniewicz.ur.rzeszow.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.8 (ocen: 21)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://mmichniewicz.ur.rzeszow.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Informacje i materiały dotyczące lektoratu z języka angielskiego prowadzonego przez Magdalenę Michniewicz oraz różnych projektów związanych z językiem angielskim, informatyką i matematyką.

Tagi: angielski, uniwersytet rzeszowski

Kategorie: 

Statystyki: Strona mmichniewicz.ur.rzeszow.pl ma 18718 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 261 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (91.5% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak USA (2.7%), Dania (0.8%), Wielka Brytania (0.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Rzeszów (28.8%), Warszawa (9.2%), Kraków (6.4%), Poznań (3.4%), Wrocław (2.2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 120 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.7s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Strona Magdaleny Michniewicz". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ifuktwpzot:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor