Konieczno- Tam, gdzie słońce nigdy nie zachodzi...

Miniaturka konieczno.boo.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.5 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.konieczno.boo.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Nieoficjalny serwis Konieczna. Historia, przyroda, parafia Konieczno, ZPO Konieczno i inne informacje na temat Konieczna. Miejscowość jest położona zaledwie 10 km od sławnego dworca PKP Włoszczowa Północ.

Tagi: konieczno

Gdzie: Konieczno

Kategorie: 

Statystyki: Strona konieczno.boo.pl ma 16473 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 214 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (85.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Chiny (4.2%), USA (3.9%), Wielka Brytania (0.8%), Indie (0.7%), Dania (0.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (15.7%), Wrocław (4.5%), Łódź (3.8%), Poznań (3.7%), Katowice (2%). Do strony kieruje 10 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.6s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Konieczno- Tam, gdzie słońce nigdy nie zachodzi...". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst iihvrcztwn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor