danceflowing.pl

Miniaturka danceflowing.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://danceflowing.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis DanceFlowing ma charakter społecznościowy. Skierowany jest do użytkowników, których pasją jest taniec. Witrynę w dużej części redagują internauci, którzy – m.in. na forum – dzielą się swoją namiętnością do różnych form tańca: nowoczesnego, klasycznego, latynoamerykańskiego.

Tagi: taniec, lekcje tańca, tancerze

Kategorie: 

Statystyki: Strona danceflowing.pl ma 98151 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1475 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (94% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (2.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.4%), Poznań (4.7%), Gdańsk (4.1%), Wrocław (3.4%), Łódź (2.3%). Do strony kierują 42 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.3s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "danceflowing.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jtmawgnufm:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor