Bloog

Miniaturka bloog.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://bloog.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: W serwisie zarejestrowanych jest ponad 690000 blogów. W serwisie wiele ciekawych szablonów, foto i wideo blogi, internetowe pamiętniki gwiazd, celebrytów, polityków i sportowców.

Tagi: blog

Kategorie: 

Statystyki: Strona bloog.pl ma 6806 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 94 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (86.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (2%), USA (1.9%), Dania (1.8%), Irlandia (0.8%), Norwegia (0.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (15%), Poznań (3.3%), Wrocław (2.8%), Łódź (2.8%), Gdańsk (2.3%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 4431 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.1s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Bloog". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst mydzpksxjl:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor