Polskie Centrum Edukacji

Miniaturka pl.edu.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.pl.edu.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Placówka prowadzi kursy maturalne, gimnazjalne, szybkiego czytania i efektywnej nauki oraz kursy przygotowawcze do sprawdzianu szóstoklasistów. Kursy prowadzone sa w formie wykładowo-ćwiczeniowej. Opiekę merytoryczną nad zajęciami sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.

Tagi: kursy przygotowawcze do matury, kursy maturalne, kursy maturalne warszawa, kurs maturalny, kursy do matury, matura, przygotowanie do matury

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona pl.edu.pl ma 2325280 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 40108 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (81.8% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (63.7%). Do strony kieruje 21 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.8s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Polskie Centrum Edukacji". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst nxhgefwbdw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor