Z. E. Omega Sp. z o. o.

Miniaturka zeomega.cc.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.zeomega.cc.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Producent wiązek kablowych do urządzeń elektronicznych, automatyki oraz sprzętu AGD. Na rynku elektrycznym od 17 lat. Od ponad sześciu lat zajmuje się produkcją wiązek kablowych. Dysponuje wysokiej jakości parkiem maszynowym do obróbki kabli, zakuwania końcówek kablowych oraz montażu okablowania. Pod nietypowe zakończenia kablowe opracowuje specjalne narzędzia do montażu i testowania wiązek.

Tagi: wiązki elektryczne, kablowe, produkcja, okablowanie, montaż urządzeń

Kategorie: 

Statystyki: Strona zeomega.cc.pl ma 354350 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 5730 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (85.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak hu (2.9%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (15.1%), Kraków (4.9%), Wrocław (2.6%), Szczecin (1.9%), Gdańsk (1.7%). Do strony kieruje mało, bo tylko 8 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.0s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Z. E. Omega Sp. z o. o.". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst iezddswlup:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor