Novo Fundusze Inwestycyjne

Miniaturka novofundusze.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.novofundusze.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Fundusze inwestycyjne Novo to specjalna propozycja finansowa przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera TFI S.A. Strona prezentuje pełne informacje o funduszach Novo. Oferta inwestycyjna zawiera: fundusze pieniężne, fundusze obligacyjne, fundusze mieszane i fundusze akcyjne. Fundusze obligacyjne dostępne są w dwóch opcjach: obligacje przedsiębiorstw i papiery dłużne.

Tagi: fundusze inwestycyjne, akcje, fundusze akcyjne, obligacje

Kategorie: 

Statystyki: Strona novofundusze.pl ma 2156215 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 37290 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (100%). Do strony kieruje 16 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Novo Fundusze Inwestycyjne". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ywkcnpjgks:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor