GigaDownload - programy do pobrania

Miniaturka gigadownload.net.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.gigadownload.net.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: GigaDownload jest jednym z najchętniej odwiedzanych vortali z darmowymi i legalnymi programami. Swoim użytkownikom udostępnia ponad 2 tysiące programów (głównie na licencjach freeware, open source, gnu gpl i adware). Prawie połowa zamieszczonych programów jest w polskiej wersji językowej. Obsługa serwisu jest tak prosta, że aby pobrać program antyspyware, edytor tekstu, program P2P czy program do odtwarzania filmów wystarczy tylko kilkanaście sekund.

Tagi: programy, darmowe programy, legalne programy, oprogramowanie, windows, linux, programy do pobrania, legalne oprogramowanie, software

Kategorie: 

Statystyki: Strona gigadownload.net.pl ma 533915 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 8639 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (92.5% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.4%), Lublin (6.7%), Kraków (6.6%), Rzeszów (5.2%), Łódź (3.3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 818 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "GigaDownload - programy do pobrania". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst npazysakyt:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor