InwazjaPC

Miniaturka inwazjapc.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.inwazjapc.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Komputery InwazjaPC jest na rynku komputerowym od 2002 roku. Należy do klubu dynamicznie rozwijających się firm prowadzących detaliczną sprzedaż sprzętu komputerowego i multimedialnego w Polsce, co zostało wielokrotnie potwierdzone i docenione nagrodą Gazeli Biznesu. Wyrazem rzetelności prowadzonych działań biznesowych oraz poszanowania praw konsumenta jest otrzymanie w roku 2008 oraz 2009 certyfikatu Solidna Firma.

Tagi: sklep komputerowy, notebooki, laptopy

Kategorie: 

Statystyki: Strona inwazjapc.pl ma 211101 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2603 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (99% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (15.5%), Warszawa (13.8%), Mediolan, IT (10.5%), Gdańsk (9.5%), Poznań (5.6%). Do strony kieruje dużo, bo aż 142 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "InwazjaPC". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bfbfaewxax:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor