Dariusz Jęczkowski

Miniaturka dariuszjeczkowski.dbv.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.dariuszjeczkowski.dbv.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona Dariusza Jęczkowskiego, trenera piłki nożnej. Informacje i artykuły dotyczące treningu piłkarskiego, katalog ćwiczeń z w dokładnym opisem i schematem graficznym. Forum poświęcone doświadczeniom z pracy szkoleniowej.

Tagi: trener, piłka nożna, trening, technika, taktyka, materiały szkoleniowe, soccer, football, coaching

Kategorie: 

Statystyki: Strona dariuszjeczkowski.dbv.pl ma 52514 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 903 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (86.1% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (2.8%), Irlandia (2.3%), Francja (1.5%), Dania (1.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.4%), Kraków (4%), Łódź (3.1%), Poznań (3.1%), Słupsk (2.6%). Do strony kieruje mało, bo tylko 6 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Dariusz Jęczkowski". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst tmfdcljneg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor