Świat Książki

Miniaturka swiatksiazki.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.swiatksiazki.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Księgarnia internetowa, razem z wydawnictwem, klubem czytelniczym oraz siecią księgarni stacjonarnych (ponad 40 lokalizacji w całej Polsce), tworząca Świat Książki. Lubiana za ciekawą ofertę, świetną obsługę klienta. Dla 400 tys. zarejestrowanych użytkowników jest ważnym miejscem na mapie wirtualnych zakupów.

Tagi: księgarnia internetowa, księgarnia wysyłkowa, beletrystyka, książki

Kategorie: 

Statystyki: Strona swiatksiazki.pl ma 161966 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2337 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (86.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Irlandia (4.7%), Dania (2.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.9%), Gdańsk (4.6%), Kraków (3.5%), Poznań (3.3%), Łódź (2.8%). Do strony kieruje dużo, bo aż 218 odnośników.

Czas ładowania strony: 4.7s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Świat Książki". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dffbtyoryy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor