Playarena.pl

Miniaturka playarena.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://playarena.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Playarena.pl nie jest grą online, ani virtual managerem. Dzięki serwisowi można znaleźć ludzi chętnych do gry na dowolnym boisku w mieście. Rozgrywki są całkowicie darmowe. Wystarczy stworzyć profil zawodnika, założyć ze znajomymi drużynę i dołączyć do Amatorskiej Ligi wybranego miasta. Portal składa się z: profili zawodników, stron drużynowych (skład, terminarz, blog, galeria), amatorskie ligi (każde miasto w Polsce może mieć własną ligę), boiska i obiekty sportowe.

Tagi: amatorska liga, piłka nożna, koszykówka, siatkówka

Kategorie: 

Statystyki: Strona playarena.pl ma 237689 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 3981 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (50.1%), Wolsztyn (13.6%), Warszawa (9.2%), Katowice (8.1%). Do strony kieruje 36 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Playarena.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ensyvzrrnv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor