Sputnik Travel Polska

Miniaturka sputnik.travel.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.sputnik.travel.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Sputnik Polska - biuro podróży specjalizujące się w podróżach turystycznych i biznesowych na Wschód, na Białoruś, do Rosji. Rezerwacja biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych. Kompleksowa organizacja podróży od organizacji wiz po hotele, bilety, transfery na miejscu oraz usługi nietypowe jak organizacja uczestnictwa w targach, konferencjach czy organizacja czasu wolnego.

Tagi: wizy, rosja, bilety, bilety lotnicze, kolej transsyberyjska, wycieczka, hotele, rezerwacja hoteli, zsrr

Kategorie: 

Statystyki: Strona sputnik.travel.pl ma 182811 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2124 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (83.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Indie (4.9%), Dania (3.2%), Wielka Brytania (1.9%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (24%), Kraków (5.9%), Wrocław (3.1%), Gdańsk (2.8%), Łódź (2.5%). Do strony kieruje 13 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Sputnik Travel Polska". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bdktlkkkyq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor