MojaCukrzyca.org - Największy portal o cukrzycy

Miniaturka mojacukrzyca.org

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 4.8 (ocen: 32)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.mojacukrzyca.org (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Skarbnica wiedzy na temat cukrzycy i sposobów jej leczenia. Z zasobów zgromadzonych na portalu MojaCukrzyca.org można dowiedzieć się, na czym polega cukrzyca, jakie są jej objawy, jak ją leczyć. Można znaleźć tu również opowiadania osób chorych na cukrzycę, opisy rożnych glukometrów. Na łamach witryny nie zabrakło również informacji na temat diet i aktualności związanych ze sposobami leczenia choroby. Portal posiada certyfikat HONCode przyznawany przez Health On the Net Foundation.

Tagi: cukrzyca, diabetyk, leczenie cukrzycy, pen, glukometr

Kategorie: 

Statystyki: Strona mojacukrzyca.org ma 1733018 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 29333 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (78.4% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Lancut (17.6%), Zabierzów (14.3%). Do strony kieruje 30 odnośników.

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Marysia (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 07.06.2013 10:03 0 + -

    Ciekawy portal atykuły pouczajace wiadomości informujące o różnych sposobach leczenia wypowiedzi lekarzy specjalistów inf. o następstwach tej choroby a kącik literacki dostarcza radosnych chwil wrażliwym słodkim osobom " uzmysławia że " są nas milionyi mamy różne potrzeby i dążenia"Tak trzymajcie .Dziękuję .

  • wpis anonimowy Tedoros (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 11.09.2010 18:42 0 + -

    Super portal bardzo dużo można się diwiedzieć na temat leczenia jak inych tematów cukrzycy .

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zhnwvpxejx:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor