Rejestr Motocykli

Miniaturka rejestrmotocykli.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.rejestrmotocykli.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Ogólnopolska lista skradzionych motocykli. Dzięki zarejestrowaniu się na stronie, użytkownicy serwisu utrudnią handel skradzionymi motocyklami, jak również ustrzegą się przed zakupem kradzionego sprzętu. Skuteczność niniejszego serwisu zależna jest od ilości korzystających z niego osób.

Tagi: motocykle

Kategorie: 

Statystyki: Strona rejestrmotocykli.pl ma 25753232 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje 14 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Stefan (62.87.152.*) - 21.04.2010 13:51 0 + -

    Szczytny cel strony, zarejestrowałem się, mam nadzieję, że w jakiś sposób pomoże to zabezpieczyć nasze motocykle przed kradzieżą lub ułatwić ich odnalezienie w razie takowej. Ale to zadziała tylko przy masowym udziale motocyklistów i komisów. Choć jeden problem przy rejestracji motocykla - podając VIN musi być co najmniej 8cyfr. Niektóre motocykle (np. ukraińskie KMZ) mają VIN 6 cyfr.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst hayqwvffeq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor