Nasze Wojsko

Miniaturka nasze-wojsko.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.nasze-wojsko.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Nasze Wojsko to serwis poświęcony pracy w wojsku zawodowym oraz nauce w szkołach wojskowych. Nasze Wojsko posiada trzy główne działy: dział społeczności jednostek oraz szkół wojskowych, dział informacji bieżących na temat wydarzeń w wojsku oraz dział informacyjny, w którym zainteresowani znajdą szereg informacji na temat zasad i warunków przystąpienia do wojska zawodowego oraz do szkół wojskowych. Serwis jest skierowany do pasjonatów wojska oraz militariów, żołnierzy oraz uczniów.

Tagi: wojsko, praca w wojsku, armia, jednostki wojskowe

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy HUBAL (*.play-internet.pl) - 13.11.2010 23:36 0 + -

    Nasze wojsko jest,g...... warte ,gorzej niż w 1939r[proporcjonalnie podchodząc do tematu porównujc czas dzisiejszy z tamtą ponura przeszłością. Jest poważny problem POLSKA ARMIA TO BUBEL I KOLEKCJONER ZŁOMU!! SZkoda pisać ten g....warty kraj,mający g....... wartą gospodarke, g....... wartą politykę ,jest ZEREM!!! ŚWIATOWYM FRAJEREM!!! i taka jest prawda a całe te pierdo....... o potędze to bzdura i oszukiwanie narodu...........zapewne po to aby,,jaśnie elita,, zdążyła bezpiecznie spierdo.... wraz z rodzinkami za granice w razie jakiegoś konfliktu zbrojnego[jak w 1939-bo po to była ta kampania,chodziło o czas do ucieczki ,,ą,, , ,,ę,, jasnie elit bo to ,że sojusznicy nas oleją to było jasne[np.zdrada czechosłowacji i pozostawienie czechów na pastwe nazistów!!] NATO też nas oleje,a narazie sie z głupich polaków smieje. A TAK JESZCZE SZANOWNI...POLACY NIE TRYBIĄ ,ŻE NASZA SUWERENNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ TO TYLKO ,,POLSKA SCHIZOFRENIA,, A NIE STAN FAKTYCZNY................!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI POKOLENIE KOLUMBÓW BY ZMARTWYCHWSTAŁO ZACZEŁOBY OD WOJNY DOMOWEJ!!! DOBRAŁO BY SIĘ POLSKIM TERAŻNIEJSZYM IDIOTOM DO D...............!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst rpafvaxfsy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor