Narty.pl

Miniaturka narty.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.narty.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Niezależny portal poświęcony sportom zimowym. Na stronie wszystkie informacje niezbędne miłośnikom sportów zimowych, od opisów kolekcji sprzętu narciarskiego, warunków narciarskich przez porady wreszcie kończąc na atlasie narciarskim.

Tagi: narty, sprzęt narciarski, trasy narciarskie, ośrodki narciarskie

Kategorie: 

Statystyki: Strona narty.pl ma 319815 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4381 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (86.8% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (7.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Köln, DE (21.3%), Warszawa (11.7%), Wrocław (8.5%), Poznań (6.9%), Cambridge, GB (6%). Do strony kieruje dużo, bo aż 133 odnośniki.

Czas ładowania strony: 6.0s (bardzo wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Narty.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst edwkzyrmnt:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor