Jezyki-Obce.pl

Miniaturka jezyki-obce.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 2.7 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.jezyki-obce.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis dla osób, które interesują się językami obcymi. Podstawowe słówka i zwroty w kilkudziesięciu językach, informacje o historii języków, o materiałach do nauki, płyty CD i kasety, słowniki, podręczniki, słowniki multimedialne. W podstawowym zakresie opisanych jest ponad czterdzieści języków: angielski, niemiecki, holenderski, francuski, skandynawskie, hiszpański. Słówka w mp3.

Tagi: języki, nauka, płyty cd, słowniki, podręczniki, unii europejskiej, forum, testy językowe, ściągi, ściągawki, wyjazdy językowe, nauka języków obcych

Gdzie: Lublin

Kategorie: 

Statystyki: Strona jezyki-obce.pl ma 1750108 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 72150 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (63% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Ateny (10.7%), Warszawa (9.9%), Kraków (6.7%), Białystok (4.8%). Do strony kieruje 51 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.8s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Jezyki-Obce.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jhexgugbev:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor