eSPe

Miniaturka espe.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.espe.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Wydawnictwo eSPe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów oferuje książki o tematyce religijnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wydaje modlitewniki, pomoce katechetyczne, książki pomagające w rozeznawaniu powołania, poradniki psychologiczne i pedagogiczne dla rodziców i wychowawców, literaturę z zakresu filozofii, teologii, duchowości chrześcijańskiej. Autorzy to m.in. Benedykt XVI, Jan Paweł II, Ewa Stadtmüller, ks. Marek Dziewiecki, o. Leon Knabit.

Tagi: książki religijne, książki dla dzieci

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona espe.pl ma 2017693 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 23258 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Biała Podlaska (38.2%), Poznań (35.3%). Do strony kieruje 39 odnośników.

Komentarze (1)

  • fler 28 fler - 28.08.2010 21:49 0 + -

    Jedna gwiazdka to zdecydowanie za mało dla takiej strony. Ja pomijam fakt iż jestem niewierzący ale to mi śmierdzi polityczną poprawnością. Przecież strona jest na bardzo wysokim poziomie i ogólnie mają ciekawe artykuły.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qudmfxjkoo:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor