Epuls.pl

Miniaturka epuls.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.epuls.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Epuls.pl to polski serwis społecznościowy. Został stworzony w 2002 roku przez szwedzką firmę Pixelate Graphics, na której czele stał Grzegorz Gorczyca - Polak, który spędził większość życia w Szwecji. W czerwcu 2006 działalność firmy została przeniesiona do Polski; odtąd właścicielem Epulsa jest firma Pixelate Ventures. W lutym 2007 w serwis zainwestował niemiecki fundusz Holtzbrinck Ventures.

Tagi: młodzież

Kategorie: 

Statystyki: Strona epuls.pl ma 61461 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1035 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (84.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Chiny (11.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (16%), Gdańsk (7.9%), Gdynia (5.4%), Kraków (4.7%), Łódź (1.9%). Do strony kieruje dużo, bo aż 625 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.5s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Epuls.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst esfkamavmd:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor