easyCALL

Miniaturka easycall.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.easycall.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Operator telefonii internetowej. Telefon Internetowy easyCALL to system połączeń międzymiastowych i międzynarodowych - bez abonamentu, bez zmiany operatora i zbędnych umów.

Tagi: voip, telefon internetowy, rozmowy, rozmowa, połączenie, połączenia, międzynarodowe

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona easycall.pl ma 495554 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 6945 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (27.1%), Lublin (9.1%), Szczecin (6.6%), Poznań (5.5%), Wrocław (4.4%). Do strony kieruje dużo, bo aż 184 odnośniki.

Czas ładowania strony: 2.3s (przeciętnie).

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Uzytkownik easycall (*.pools.arcor-ip.net) - 13.04.2010 18:25 0 + -

    Ostrzega sie uzytkownikow przed EasyCall. Kiepska jakosc polaczen (szczegolnie na tel komorkowe), czesto nie dziala. Ale pilnuja, zeby im punktualnie zaplacic. Po prostu firma - kogucik.

  • wpis anonimowy frugo (*.warszawa.mm.pl) - 19.07.2009 21:10 0 + -

    Mam. Działa. Warszawski numer. Niska jednorazowa opłata za numer. Rozwija się ostatnio. Załatwia podobno przenoszenie numeru. Łączy w każdej kombinacji (PSTN->Easycall Easycall->PSTN; VoIP->Easycall, Easycall->VoIP; GSM->Easycall; Easycall->GSM. Połączenia wdzwaniane.Bez awarii.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst paggnlmqoc:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor