Generali Direct

Miniaturka generalidirect.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.generalidirect.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Generali Direct oferuje ubezpieczenia dla kierowców, pasażerów i pojazdów. Kalkulator OC na stronie internetowej pozwala na szybkie i łatwe obliczenie składki.

Tagi: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie oc, ubezpieczenie ac, auto casco, ubezpieczenia pojazdów, nnw, assistance

Kategorie: 

Statystyki: Strona generalidirect.pl ma 1096083 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 21806 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (79.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Francja (20.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Łódź (41.6%), Warszawa (26.7%). Do strony kierują 62 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Generali Direct". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xniyyattll:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor