Generali

Miniaturka generali.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.generali.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Generali przygotowało ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Są to przede wszystkim atrakcyjne tanie ubezpieczenia, bezpieczne fundusze inwestycyjne i Otwarty Fundusz Emerytalny Generali (nr 1 w rankingu Rzeczpospolitej).

Tagi: ubezpieczenia, generali, ubezpieczenie oc, ubezpieczenie ac, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie turystyczne, nnw, assistance

Kategorie: 

Statystyki: Strona generali.pl ma 362543 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4933 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (27.2%), Wrocław (15.9%), Łódź (12%), Sandridge, GB (4.5%), Slupca (4.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 153 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Generali". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dpqqhflkph:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor