Sciagnij.pl

Miniaturka sciagnij.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.sciagnij.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Legalnie darmowe programy i gry w wersji freeware lub trial. Do pobrania programy antywirusowe, graficzne, multimedialne, gry oraz wiele innych. Ponadto w serwisie znajduje się bogata baza artykułów, porady oraz forum dyskusyjne.

Tagi: programy, gry, legalne programy, darmowe programy, darmowe gry, oprogramowanie, najnowsze programy, windows 7, programy antywirusowe

Kategorie: 

Statystyki: Strona sciagnij.pl ma 80833 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1010 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (87.9% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak USA (2.9%), Dania (1.6%), Irlandia (1.5%), es (0.8%), Wielka Brytania (0.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.9%), Moskwa, RU (4.5%), Kraków (4.3%), Poznań (3.5%), Łódź (3.4%). Do strony kieruje dużo, bo aż 299 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Sciagnij.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xiltxblzgp:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor