Mapy Google

Miniaturka maps.google.pl

Ocena Gwiazdora 5 trzeba zobaczyć

Ocena użytkowników 4.1 (ocen: 9)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://maps.google.pl/ (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Dokładne mapy świata opracowane przez firmę Google. Mapy ulic, mapy satelitarne, mapy terenu i wytyczanie tras.

Tagi: mapa świata, mapa europy, mapa polski, mapa niemiec, mapa online

Kategorie: 

Statystyki: Strona maps.google.pl ma 92 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 1 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (92.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (1.7%), Dania (1%), USA (0.7%), Irlandia (0.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (18.4%), Poznań (3.7%), Wrocław (3.5%), Łódź (2.7%), Gdańsk (2.1%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 4391 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.0s (szybko).

Komentarze (2)

  • jendrej 3 jendrej - 28.08.2017 23:44 +1 + -

    Najlepsze mapy. Myślę, że nie tylko darmowe, bo co lepszego można by sprzedać? Oprócz zwykłych funkcji typu pokazywanie trasy (bardzo rozwinięte) czy mapa satelitarna warte uwagi jest też na przykład Street View, czyli możliwość wirtualnego zwiedzania ulic w wielu miastach i na świecie dzięki zdjęciom satelitarnym wykonywanym z samochotu. Naprawdę, jeśli ktoś do tej pory nie zna Google Maps, to chyba mieszka pod kamieniem :) . . Po namyśle brakuje mi zaznaczonych mniejszych ścieżek oraz numeracji domów. Ale to mam, dość dobrze zrobione, w OpenStreetMap, która też jest darmowa.

  • trotefazy 18 trotefazy - 14.09.2013 21:47 0 + -

    chyba najlepsze darmowe mapy

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ptzhvuovwy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor