Obywatel

Miniaturka obywatel.org.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.obywatel.org.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Dwumiesięcznik poświęcony polityce, społeczeństwu i ekologii. Podejmuje problem szeroko rozumianej jakości życia, przeciwstawionej wąskiej koncepcji tzw. wzrostu gospodarczego. Zajmuje się krytyką współczesnej rzeczywistości polityczno-gospodarczo-kulturowej. Przedstawia alternatywne rozwiązania. Na stronie internetowej także aktualności.

Tagi: polityka, społeczeństwo, ekologia

Kategorie: 

Statystyki: Strona obywatel.org.pl ma 1533579 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 42988 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (25.5%), Łódź (18.1%), Poznań (13.8%), Kraków (12.8%). Do strony kieruje dużo, bo aż 272 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Obywatel". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst nexoijggfr:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor