Eduskrypt

Miniaturka eduskrypt.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.eduskrypt.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Platforma edukacyjno-naukowa zapewniająca szybki dostęp do profesjonalnych materiałów edukacyjnych oraz naukowych i skierowana jest do nauczycieli, metodyków, konsultantów, edukatorów, studentów, pracowników naukowych, z założeniem poszanowania praw autorskich.

Tagi: artykuły, materiały metodyczne, dydaktyczne, publikacje, badania naukowe, download, pdf, wychowanie przedszkolne

Kategorie: 

Statystyki: Strona eduskrypt.pl ma 501517 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 12965 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (82.6% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Irlandia (12.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.8%), Kraków (6.2%), Poznań (4.4%), Szczecin (2.2%), Lublin (2.2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 438 odnośników.

Czas ładowania strony: 2.5s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Eduskrypt". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst kmmwuduvox:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor