Fabud

Miniaturka fabudwkb.com.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.fabudwkb.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona internetowa firmy Fabud WKB, która powstała z połączenia dwóch spółek działających w branży budownictwa mieszkaniowego na terenie całego Śląska. Dzięki doświadczeniu obu wymienionych firm, Fabud WKB wykonuje obecnie prefabrykaty i konstrukcje żelbetowe wysokiej jakości. W ofercie firmy znajdują się także belki mostowe oraz płyty stropowe sprężone. O jakości oferowanych przez firmę usług najlepiej świadczy lista zadowolonych klientów.

Tagi: konstrukcje żelbetowe, prefabrykaty żelbetowe

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy prefabrykaty żelbetowe (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 24.10.2009 01:04 +1 + -

    Ciekawy jestem czym konkretnie są prefabrykaty żelbetowe i czym charakteryzują się konstrukcje żelbetowe, bo szczerze mówiąc to dla mnie nowe pojęcia, a od pewnego czasu chętnie chłonę wiedzę związaną z budownictwem. No i jakby jeszcze ktoś mógłby mi wytłumaczyć do czego wykorzystywane są belki mostowe i płyty stropowe sprężone i dlaczego mają w nazwie "sprężone", to również mnie ciekawi. Jest mi to ktoś w stanie rozjaśnić?

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst phdkugthxs:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor