Słownik Internetowy Wyrazów

Miniaturka slownik.infoweb.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.slownik.infoweb.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Słownik Internetowy Infoweb stworzony został z myślą o przybliżeniu użytkownikom Internetu podstawowych pojęć związanych z rolą Internetu w działalności gospodarczej. Słowa i frazy podzielone są na kategorie tematyczne. Jedno słowo albo fraza może wystąpić w kilku kategoriach. Dodatkowo, do każdego słowa i frazy przypisanych jest kilka wyrazów, które uznane zostały za bliskie do danego słowa czy frazy.

Tagi: słownik internetowy

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Statystyki: Strona slownik.infoweb.pl ma 945220 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 17086 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (84.7% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Lublin (21%), Warszawa (17.3%). Do strony kieruje 10 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Słownik Internetowy Wyrazów". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xpcffhkhdv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor