Postaw na innowacyjność

Miniaturka firma-innowacyjna.ctc.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.firma-innowacyjna.ctc.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Wsparcie w założeniu firmy dla osób po 45 roku życia.

Tagi: przedsiębiorczość

Kategorie: 

Statystyki: Strona firma-innowacyjna.ctc.pl ma 17830646 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 5 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy cripsmen (91.198.177.*) - 01.07.2013 16:39 0 + -

    co to jest w Polsce "innowacyjność"! jest to sposób na wyłuskanie kasy na wszystko inne niż innowacja! Stawiam na innowacyjność ,wiem czym to się je itp. Na wstępnie przeczytaj ust 124/87 o jedn innowacyjnych i zrób co do ciebie należy ,tzn uzyskaj wpis do rejestru innowacji w kraju rządzonych przez niekompetentnych urzędników,a na dodatek przeczytaj karte praw UE i protokół dodatkowy podpisany w 1993 roku ,przeczytaj kostytucje art 9. I określ swoje zadowolenie z faktu iż zmierzamy w dobrym kierunku , do dobrego celu nieokreślonego ,słusznego ,bez wzmianki jakiego ,ale należytego i co nam tam ktoś będzie wymyślał!,przecież każdą dobrą idee da się spieprzyć ! made in poland o'k!!!!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vlejylfvwd:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor