Deser.pl - humor i wpadki

Miniaturka deser.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://deser.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Deser.pl to rozrywkowy serwis portalu gazeta.pl, który skupia w sobie najzabawniejsze filmiki pokazujące wpadki znanych i nieznanych osób. W serwisie znajduje się duży dział poświęcony rekordom Guinnessa, gdzie można znaleźć najlepsze wpadki przy próbie pobicia rekordów.

Tagi: wpadki, filmiki, śmieszne filmiki, humor, rozrywka, zabawa, żart, dowcip

Kategorie: 

Statystyki: Strona deser.pl ma 18402 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 200 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (82.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (5.4%), Irlandia (3.4%), USA (2.6%), Szwecja (1.5%), Dania (1.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (23.4%), Wrocław (6.2%), Poznań (4.1%), Łódź (2.9%), Londyn (2.4%). Do strony kieruje dużo, bo aż 426 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.1s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Deser.pl - humor i wpadki". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst artmwsbugb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor