Biuro Turystyczne Prom

Miniaturka wycieczkiszkolne.wroclaw.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://wycieczkiszkolne.wroclaw.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Biuro Turystyczne Prom zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych, Zielonych Szkół, kolonii letnich oraz ferii zimowych głównie dla dzieci i młodzieży szkolnej. Organizuje również wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne dla grona pedagogicznego i dla firm. Zyski z organizacji turystyki przekazywane są na cele statutowe Fundacji Integracji Społecznej PROM.

Tagi: wycieczki szkolne, biuro turystyczne, prom, wycieczki jednodniowe, wycieczki dwudniowe

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Statystyki: Strona wycieczkiszkolne.wroclaw.pl ma 11298 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 170 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (92.9% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (1.2%), Finlandia (1.2%), Dania (1.1%), USA (0.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (40.9%), Warszawa (10.5%), Gdańsk (1.5%), Katowice (1.4%), Poznań (1.4%). Do strony kieruje mało, bo tylko 9 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.7s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Biuro Turystyczne Prom". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jvuajmhhdy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor