Małgorzata Dziadosz - nauczanie zintegrowane

Miniaturka nauczyciel.nstrefa.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.nauczyciel.nstrefa.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Nauczycielka kształcenia zintegrowanego. Na stronie - scenariusze zajęć i uroczystości szkolnych, plany i programy, referaty i materiały dotyczące awansu zawodowego.

Tagi: kształcenie zintegrowane, nauczanie zintegrowane, edukacja wczesnoszkolna, awans zawodowy, scenariusze, sprawdziany, referaty, ankiety, plany, programy, testy

Gdzie: Markuszowa

Kategorie: 

Statystyki: Strona nauczyciel.nstrefa.pl ma 165528 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2718 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (93.2% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (23.1%), Erfurt, DE (6.1%), Łódź (4.3%), Poznań (4.2%), Kraków (3.7%). Do strony kieruje 28 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.3s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Małgorzata Dziadosz - nauczanie zintegrowane". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst pmbduobqog:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor