GraFinansowa.pl

Miniaturka grafinansowa.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://grafinansowa.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis skupiający społeczność zainteresowaną inwestycjami w instrumenty finansowe. W serwisie można typować walory giełdowe (wyniki spółek GPW, New Connect, kursy walut, indeksy giełdowe) i zdobywać za to punkty. Redakcja organizuje turnieje polegające na typowaniu walorów giełdowych, w których można wygrywać cenne nagrody. Serwis także oferuje forum oraz możliwość prowadzenia bloga inwestorskiego.

Tagi: giełda

Kategorie: 

Statystyki: Strona grafinansowa.pl ma 6263182 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje 11 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy tomo (*.chello.pl) - 15.08.2009 23:29 0 + -

    cóż, kolejna wirtualna giełda, może model nieco inny od pozostałych ale to ciagle wirtualna giełda. Za to blog finansowy mają całkiem miły, szkoda że tak mało ludzi na nim pisze, zobaczymy co będzie za jakiś czas.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst tvhxzajmig:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor