Świat Języków Obcych World

Miniaturka jezyki.bielsko.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.jezyki.bielsko.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Szkoła języków obcych w Bielsku-Białej, specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Świat Języków Obcych World powstał z myślą o indywidualnym podejściu do nauczania. Nauka odbywa się w kameralnych grupach liczących tylko 4-8 osób.

Tagi: angielski bielsko, niemiecki bielsko, francuski bielsko, hiszpański bielsko, włoski bielsko, rosyjski bielsko, kursy językowe bielsko biała

Gdzie: Bielsko Biała

Kategorie: 

Statystyki: Strona jezyki.bielsko.pl ma 51400 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 720 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (89.3% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Holandia (3.8%), USA (1.6%), Wielka Brytania (1.3%), Dania (1.2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Bielsko-Biała (17.9%), Warszawa (6.5%), Katowice (4.6%), Kraków (4.2%), Gliwice (3.2%). Do strony kieruje 14 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.8s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Świat Języków Obcych World". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst mffxwvcwgg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor