Szlaki.mazury.pl

Miniaturka szlaki.mazury.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.szlaki.mazury.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Szlaki turystyczne to trasy wycieczkowe, które są oznaczone specjalnymi symbolami. Znaki te wyznaczają przebieg szlaku i ułatwiają znalezienie właściwej drogi. Serwis szlaki.mazury.pl powstał z myślą o wszystkich turystach i miłośnikach takich ścieżek. Strona gromadzi bazę danych szlaków. Do każdego z nich dołączony jest dokładny opis, mapa, ślad GPS oraz zdjęcia.

Tagi: szlaki turystyczne

Gdzie: Warmia i Mazury

Kategorie: 

Statystyki: Strona szlaki.mazury.pl ma 128531 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1660 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (94.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (21.2%), Olsztyn (10.5%), Gdańsk (5%), Łódź (4.3%), Tarnobrzeg (3.6%). Do strony kieruje 18 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.4s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Szlaki.mazury.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst uafjfaetzt:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor