Ubezpieczenia.Aplum.pl

Miniaturka ubezpieczenia.aplum.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ubezpieczenia.aplum.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis skupiający swoją uwagę na różnego rodzaju ubezpieczeniach ze szczególnym naciskiem na ubezpieczenia samochodowe. Do podstawowych treści zawartych w serwisie należą aktualności ze świata ubezpieczeń, tematyczne artykuły powiązane z konkretnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, informacje na temat narzędzi do wyliczania składek polis OC, AC, NNW oraz Assistance w poszczególnych firmach.

Tagi: ubezpieczenie, ubezpieczenia, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia auta, ubezpieczenie oc, ubezpieczenia ac

Kategorie: 

Statystyki: Strona ubezpieczenia.aplum.pl ma 2321041 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 49482 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Kraków (60.2%), Wyry (10.6%), Katowice (7.4%). Do strony kierują 72 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Ubezpieczenia.Aplum.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cufmuctzme:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor