Jobexpress.pl

Miniaturka jobexpress.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://jobexpress.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Jobexpress.pl to nowoczesny portal pracy, gromadzący aktualne oferty pracy z całej Polski. Pracodawcom oferuje bezpłatne publikowanie ogłoszeń, a kandydatom m.in. aplikowanie za pomocą jednego kliknięcia, generator CV czy zapamiętywanie najciekawszych ofert.

Tagi: praca, oferty pracy, ogłoszenia o pracy, ogłoszenia praca, listy motywacyjne, pracuj, rekrutacja, zarobki, kariera zawodowa

Kategorie: 

Statystyki: Strona jobexpress.pl ma 329297 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4482 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (93.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak es (5.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.6%), Jaworzno (7.6%), Kraków (3.7%), Rzeszów (2.7%), Wrocław (2.7%). Do strony kieruje dużo, bo aż 124 odnośniki.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy marta (*.cebit.com.pl) - 29.07.2009 09:20 0 + -

    Fajna stronka. Mi się bardzo podoba. Dużo ciekawych ofert na różnych stanowiskach. Jeśli chodzi o mnie, to ja często z niej korzystam. Duży plus dla twórców tego portalu za różne ułatwienia dla użytkowników typu: generowanie cv w pdfie, czy możliwość wysyłania cv bez zakładania konta.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst hcgwbenpvz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor